Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Повернути особисто до шкільного музею: снайпери і розвідники отримали «кікімори» з особливим побажанням

Дата: 09.06.2022 16:26
Кількість переглядів: 19

Черкаські освітяни продовжують працювати та наближати Перемогу. Весь колектив однієї зі шкіл міста - учні, батьки, вчителі та гості з тимчасово окупованих територій, які наразі проживають у закладі разом із громадою мікрорайону, перетворились на справжніх павучків.

«Приємно, що наші діти замість літніх розваг з друзями обирають допомогу дорослим у такій важливій справі. Вони – чудові помічники та наші натхненники», - зазначає директор навчального закладу.

Сплетені ними «кікімори» військовослужбовці вже мали змогу «перевірити» і надали найвищий знак якості. І ось сьогодні снайпери і розвідники отримали чергову партію захисних накидок. І до них – обов’язковий «наказ»: після Перемоги особисто повернути отримані вироби до шкільного музею!

Школа запрошує відвідати майстерню, де всіх обіцяють навчити та знайти заняття до душі.

Проте, постійно актуальною залишається потреба у таких матеріалах: основи з рибацьких сіток, тканина та будь-які речі зеленого, сірого та коричневого відтінків, в’язальні нитки зеленого та коричневого кольорів. Потребу та допомогу приймають 24/7.

Бажаючих долучитись та отримати контактні дані школи просимо писати на Фейсбук-сторінку департаменту освіти та гуманітарної політики.

Долучайтесь! Разом ми сила! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!


« повернутися

Вхід для адміністратора