Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкаській спеціалізованій школі №13 нова директорка

Дата: 06.07.2023 16:28
Кількість переглядів: 15

Представили нову очільницю трудовому колективу закладу профільна заступниця міського голови Anastasiia Chubina разом із директором департаменту освіти та гуманітарної політики Bohdan Belov та заступницею директора департаменту-начальницею управління освіти Надією Євчак.

За результатами конкурсного відбору, директоркою Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №13 призначено Кошель Олену Василівну. Пані Олена, педагог з багаторічним стажем та має 23-річний досвід роботи в освітній сфері, з яких 4 роки провела на керівній посаді. Також вона має кваліфікаційну категорію «учитель вищої категорії» і педагогічне звання «вчитель-методист».

Свою трудову діяльність Олена Василівна розпочала у Черкаській спеціалізованій школі №13. Потім працювала у Черкаській спеціалізованій школі №33 ім. Василя Симоненка та Черкаській спеціалізованій школі №20, де була заступником директора з навчально-виховної роботи. За час своєї роботи отримала не одну нагороду за професіоналізм та працю в закладах освіти міста.

«Вітаємо з призначенням на нову посаду директора школи. Ми впевнені, що під керівництвом пані Олени школа буде прогресувати і розвиватися. Адже нова очільниця сповнена нових ідей та інновацій, що допоможе створити сприятливий освітній простір для колективу та учнів цього закладу. Бажаємо успіхів у всіх аспектах нової посади», - привітала директорку Анастасія Сергіївна.


« повернутися

Вхід для адміністратора