Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Атмосферні тематичні ватри, корисні навички та незабутні враження. У Черкасах відбувся табір «Гайдамацьке коло»

Дата: 11.09.2023 12:45
Кількість переглядів: 24

Цього літа спеціалістами відділу молоді та національно-патріотичного виховання управління гуманітарної політики протягом тижня був організований вишкільно-патріотичний табір «Гайдамацьке коло». Він зібрав понад 50 дітей у віці від 14 років, аби надати молодому поколінню знання, вміння та навички, які сприяють формуванню національної свідомості та громадянської позиції і будуть корисними протягом їхнього життя.

Під час перебування в таборі юнаки та дівчата вивчали основи мінно-вибухової безпеки, набували важливі навички безпечного поводження з вибуховими речовинами та правила дій у небезпечних ситуаціях. Також учасники табору навчалися тактичній медицині, що є важливою навичкою в умовах надзвичайних ситуацій та вчилися надавати першу допомогу, рятуючи життя у важких умовах.

До програми перебування входило навчання стрільби з пневматичної зброї та АК. Це дозволило дітям вивчити основи вогнепальної техніки та вдосконалити свою майстерність у стрільбі. Учасники табору отримали практичні навички стройової підготовки, вчилися керувати дронами, орієнтуватися на місцевості, змагалися в тереновій грі і страйкболі та побували на заняттях із альпінізму та ножового бою.

Не менш захопливим було відвідування щорічного фестивалю «ШЕ.Fest» та екскурсія урочищем «Холодний Яр», де таборовики змогли насолодитися мистецтвом, культурою та традиціями своєї країни.

Окрім того, на одну із табірних гутірок завітала заступниця міського голови Anastasiia Chubina. У неформальній атмосфері активна молодь мала можливість поспілкуватися з нею, задати питання та поділитися враженнями від перебування у таборі.

«У таборі «Гайдамацьке коло» діти засвоюють не лише теоретичні знання, але й важливі життєві навички. Вони працюють в команді, відчувають відповідальність за свої вчинки і вчаться приймати рішення. Це все стане їм у пригоді в усіх аспектах їхнього життя для подальшого успіху та розвитку. Це вже не перший і точно не останній виїзд вишкільно-патріотичного табору. Адже саме від дітей залежить наше майбутнє, а тому виховувати їх треба у правильному руслі, щоб забезпечити краще майбутнє для нашої країни», -відзначила Анастасія Сергіївна.


« повернутися

Вхід для адміністратора