Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Для дітей та дорослих переселенців організовують безкоштовні тренування в одному з міських спортивних клубів

Дата: 09.05.2022 16:34
Кількість переглядів: 20

Наше місто гостинно приймає переселенців і з початком війни отримало "славу" міста-релаксатора. Дніпро, квітучі дерева та рослини, сонце і тепло зараз виконують роботу справжніх психологів. А самі ж містяни невтомно продовжують підтримувати тимчасово переміщених осіб всім можливим.

З початку війни в одному з міських спортивних клубів були організовані безкоштовні спортивні секції для діток переселенців. А віднедавна до команди черкаських тренерів долучились й харків'яни, які продовжують займати улюбленою справою вже в нашому місті та допомагати людям, які так само як і вони втратили все.

Хто ж вони ці тренери:

Кирило Савельев – член національної збірної команди України з кікбоксингу WAKO, багаторазовий чемпіон України, переможець кубку світу, призер чемпіонату Євроки з кікбоксингу WAKO, а також призер кубку світу з тхейквондо ITF, призер чемпіонату Європи з тхейквондо ITF, тренер харківської ДЮСШ «ХЗТД», мастер спорту з двох видів спорту – кікбоксинг WAKO та тхейквондо ITF.

Микола Целуйко – заслужений тренер України з бодібілдингу, тренер-реабілітолог.

Катерина Офіцерова – тренер з художньої гімнастики, КМС з художньої гімнастики, суддя національної категорії Федерації гімнастики України.

Так, заняття для дітей переселенців відбуваються за наступним графіком:

Вт-14:30-15:30 робота з психологом;

Чт-14:30-15:30 робота з тренером з художньої гімнастики;

Сб-14:30-15:30 робота з тренером з тхейквондо та самообороні;

А віднедавна тренування проводяться і для дорослих:

Сб 16:00-17:30 самооборона;

Нд 13:00 тренажерний зал.

За детальною інформацією можете звертатись за посиланням: https://bit.ly/3whX9Yk або за номером телефону 0933399196, 0962748255 Вікторія.


« повернутися

Вхід для адміністратора