Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

З 4 до 8 вересня у затишному дворі Черкаської дитячої школи мистецтв ім. Валентина Талаха відбувся вже традиційний цикл концертів під відкритим небом «Музика проти ночі»

Дата: 11.09.2023 16:35
Кількість переглядів: 26

Четвертий рік поспіль цей проєкт збирає поціновувачів живої музики, серед яких дуже багато дітей. Це не лише учні школи мистецтв ім. Валентина Талаха, а й учні інших мистецьких шкіл міста, які з великим захопленням слухали кожен виступ музикантів, що надихав їх з ще більшою завзятістю займатися музикою та мистецтвом і спонукав працювати над власним розвитком, щоб стати в майбутньому професійними музикантами.

Цього року в проєкті «Музика проти ночі» взяли участь такі відомі гурти, як вокальне тріо Жоржини, жіночий вокальний гурт Буднітай, Time girls band, ансамбль Акварелі та гурт Крутий заміс. Кожен вечір циклу концертів просто неба був особливим і різноманітним, адже на ньому були представлені колективи, які працюють у різних стилях та жанрах.

«Музика проти ночі» - це проєкт, який щороку отримує велику кількість схвальних відгуків від містян, батьків і найбільше від дітей.

Організатори щиро вдячні всім музикантам за підтримку і творчу співпрацю.


« повернутися

Вхід для адміністратора