Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Тренера-викладача КДЮСШ «Вікторія» відзначили медаллю «За сумлінну працю»

Дата: 04.07.2023 11:00
Кількість переглядів: 23

Сірман Григорій Йосипович працює тренером-викладачем із важкої атлетики з 1971 року. Протягом усіх цих років він зробив значний внесок у підготовку талановитих спортсменів. Своєю відданістю і професіоналізмом Григорій Йосипович виховав цілу плеяду талановитих спортсменів, які є неодноразовими переможцями та призерами всеукраїнських змагань, області та міста.

Тренер постійно підвищує свій професійний рівень, веде здоровий спосіб життя, бере активну участь у спортивному та громадському житті школи, а до роботи підходить творчо й використовує передову методику підготовки спортсменів.

Сьогодні заступниця директора департаменту освіти та гуманітарної політики – начальниця управління освіти Надія Євчак разом із начальницею управління гуманітарної політики Анна Гавриш привітали пана Григорія та від імені міського голови Анатолій Бондаренко вручили йому медаль «За сумлінну працю».

«Ця заслужена нагорода свідчить про величезний внесок нашого тренера у спортивну галузь і визнання його постійної праці та відданості. Його енергія та професіоналізм заслуговують на високу оцінку. Щиро дякуємо, що робите нашу спортивну молодь сильнішою, впевненішою та готовою до перемоги», – відзначила Надія Володимирівна.


« повернутися

Вхід для адміністратора