Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Юні гімнасти КДЮСШ «Спартак» вибороли низку нагород на обласному чемпіонаті

Дата: 16.10.2023 12:49
Кількість переглядів: 16

З 11 по 14 жовтня відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області зі спортивної гімнастики. У змаганнях взяли участь вихованці КДЮСШ «Спартак» ЧМР та ОДЮСШ «Олімпія». Також за першість змагалися команди з Києва, Кіровограду, Ніжина та Сміли.

Спортсмени КДЮСШ «Спартак» продемонстрували високий рівень майстерності на цьому чемпіонаті та мають наступні результати:

Серед майстрів спорту України

ІІ місце – Шевченко Яна;

ІІІ місце – Шептурова Марія.

Серед кандидатів у майстри спорту України

ІІІ місце – Стрембіцька Єлизавета.

Серед учасниць першого дорослого розряду, обов’язкова програма:

ІІ місце – Акатова Марія;

ІІІ місце - Міхтунець Міла.

Серед учасниць другого дорослого розряду, обов’язкова програма

І місце – Лук’яненко Злата;

ІІ місце – Колбасова Дар’я;

ІІІ місце – Гаркавенко Валерія.

Серед учасниць другого дорослого розряду, довільна програма

ІІ місце – Дичка Ольга;

ІІІ місце – Богославец Маргарита, Крамар Світлана.

Серед учасниць третього дорослого розряду

І місце – Гулак Аріна;

ІІ місце –Гулак Іванна, Стеблина Катерина.

Серед учасниць першого юнацького розряду

І місце –Ткаченко Аріанна;

ІІ місце –Кузова Злата, Кузьменко Аліса, Коваль Уляна, Зінченко Софія;

ІІІ місце – Демянченко Кіра, Буз Мілана, Барабаш Іра, Будило Злата.

Серед учасників другого дорослого розряду:

І місце – Коваленко Іван;

ІІІ місце –Тарас Тимофій.

Серед учасників третього дорослого розряду:

І місце – Банін Іван, Гавриш Святослав;

ІІ місце – Гвоздик Дмитро, Дегтяр Ігор, Черевко Кирил;

ІІІ місце – Заболотний Денис, Петровський Антон, Бут Артем.

Серед учасників першого юнацького розряду:

І місце – Воронов Матвій, Зарудний Данііл, Зміхновський Даніслав;

ІІ місце – Затірко Святослав, Шумейко Андрій;

ІІІ місце – Клименко Фадей.

До змагань спортсменів підготували тренери-викладачі з гімнастики спортивної Бордовська Т.В., Блищик В.С, Калініченко К.А., Хрустальова Т.В., Шевченко Р.П., Рубан Ю.М., Афанасьєва Т.І, Черепнин С.С., тренери-викладачі з хореографії Кириленко Н.Г., Зуєва Т.І., та тренери-викладачі з акробатики Черненко Д.О, Толмачов А.І.

Вітаємо та бажаємо подальших перемог!


« повернутися

Вхід для адміністратора