Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Завершився відкритий чемпіонат міста Черкаси з гімнастики спортивної

Дата: 09.05.2023 16:50
Кількість переглядів: 22

У змаганнях взяли учать спортсмени КДЮСШ «Спартак» ЧМР та ОДЮСШ «Олімпія». Протягом трьох днів за медалі змагалися 64 дівчат та 36 юнаків.

Вихованці КДЮСШ "Спартак" продемонстрували високий рівень підготовки та отримали заслужені нагороди за свої досягнення:

серед майстрів спорту України

ІІ місце - Шептурова Марія;

ІІІ місце –Нашкородова Єлизавета.

серед кандидатів у майстри спорту України

І місце – Стрембіцька Єлизавета;

ІІІ місце – Ткач Єлизавета.

серед учасниць першого дорослого розряду, обов’язкова програма

ІІ місце – Делікатна Аліса;

ІІІ місце - Міхтунець Міла.

серед учасниць першого дорослого розряду, довільна програма

І місце – Цимбал Олександра.

серед учасниць другого дорослого розряду, обов’язкова програма:

І місце – Приходько Мілена;

ІІІ місце – Капуста Яна.

серед учасниць другого дорослого розряду, довільна програма:

І місце – Гаркавенко Валерія;

ІІ місце – Древаль Вероніка, Сириця Олександра, Лук’яненко Злата;

ІІІ місце – Скорик Олена, Калініна Софія, Богославец Маргарита, Колбасова Дар’я.

серед учасниць третього дорослого розряду:

І місце – Дичка Ольга, Гулак Аріна;

ІІ місце – Крамар Світлана, Лавріненко Юлія, Стеблина Катерина;

ІІІ місце – Будило Злата.

серед учасниць першого юнацького розряду:

І місце – Кузьменко Аліса;

ІІ місце –Делікатна Алєся, Скринська Злата, Демянченко Кіра;

ІІІ місце – Поїздник Марія.

Не гірший результат показали наші юнаки:

серед учасників другого дорослого розряду

І місце – Коваленко Іван.

серед учасників третього дорослого розряду:

І місце – Погрібний Вадим, Гавриш Святослав;

ІІ місце –Гвоздик Дмитро, Дегтяр Ігор;

ІІІ місце – Хрустальов Костянтин, Заболотний Денис.

серед учасників першого юнацького розряду:

І місце – Бут Артем, Зарудний Данііл;

ІІ місце –Дерен Кіріл, Кондратенко Артем, Черевко Кирило, Воронов Матвій, Клименко Фадей;

ІІІ місце –Коверніченко Роман, Кучер Віктор, Затірко Святослав.

Підготували спортсменів до чемпіонату тренери-викладачі з гімнастики спортивної Бордовська Т.В., Блищик В.С., Калініченко К.А., Хрустальова Т.В., Шевченко Р.П., Рубан Ю.М., Афанасьєва Т.І., Черепнин С.С., тренери-викладачі з хореографії Кириленко Н.Г., Зуєва Т.І. та тренери-викладачі з акробатики Черненко Д.О., Толмачов А.І.


« повернутися

Вхід для адміністратора