Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкасах обрали кращі проекти в галузі культури, які фінансуватимуться з бюджету

Дата: 15.03.2021 16:51
Кількість переглядів: 14

У Департаменті освіти та гуманітарної політики сьогодні завершився розгляд проектів на виділення грантів у галузі культури. В цьому році на фінансування грантів виділено з бюджету 344 038 грн. З цієї суми 80% було виділено на проекти, які реалізовуватимуться на умовах співфінансування, - тобто 275 тис. грн. Решта грошей, а це 68 807 грн, підуть на фінансування кількох проектів доповнювалього характеру. Всього було подано 34 різнопланових проектів, тому Експертна рада розглядала їх кілька днів.

Тож цьогоріч на умовах співфінансування з грантового фонду було обрано 6 проектів: видання театралізованої розмальовки Анни Куриленко «Диво-ліс», «Черкаські кінозустрічі» до дня Незалежності, цикл заходів «Cherkasy SUP Station Event», казка-мюзикл «Острів дитячого Різдва», створення вуличного муралу «Етнографічні мотиви у творчому доробку Данила Нарбута» та на залишок суми було вирішено дофінансувати ювілейний сольний концерт вокального ансамблю «Lucky girls band».

Повністю за бюджетні кошти буде реалізовано три проекти: документальний фільм «Jazz Days Черкаські джазові дні 1989-2019», «Тихі концерти» біля обласного онкодиспансеру та «Великодня майстерня», де юних черкасців будуть навчати писанкарству.

«В порівнянні з минулим роком сума, яку виділили на гранти в галузі культури, майже в половину менша, і складає 344 тисячі гривень. Тому членам Експертної ради було надзвичайно важко із безлічі різнопланових проектів, які вирізняються новаторством, багатогранністю, культурною, мистецькою та суспільною цінністю, визначити ті, які будуть реалізовані в Черкасах. Приємно, що в нашому місті так багато талановитих, креативних та активних людей, які прагнуть розвивати Черкаси як культурний та мистецький простір. А тим, хто не переміг в цьому році, хочу побажати натхнення і наполегливості, адже вони зможуть взяти участь у конкурсі у наступному році», - відзначила голова Експертної ради, заступниця міського голови Черкас Анастасия Чубина.

Нагадаємо, що Програма виділення грантів в галузі культури у м.Черкаси успішно діє з 2012 року. Черкаси одне з перших міст в Україні яке її впровадило.


« повернутися

Вхід для адміністратора