Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Черкаські спортсмени повернулися із численними нагородами з чемпіонаті світу

У польському місті Люблін з 9 по 11 грудня відбувся Чемпіонат Світу з традиційного карате та Дитячий Кубок Світу «World Children’s Cup 2022» з традиційного карате.

До складу Збірної команди України на Чемпіонаті Світу з традиційного карате увійшли 5 спортсменів Черкаської області, а саме: Решетняк Олександр (тренер ШТК «Окінава»), Ківа Даніл (СШ №13, 10-А клас), Сапегін Ярослав (ЗОШ №25, 9-А клас), Крисько Роман (ЗОШ №25, 10-К клас), Чернявський Олександр (ЗОШ №7 м. Сміла, 10-М клас).

У скарбничці наших спортсменів 2 золоті, 1 срібна та 2 бронзові нагороди:

Решетняк Олександр посів ІІ місце у командному куміте та ІІІ місце в індивідуальному куміте.

Чернявський Олександр виборов І місце в індивідуальному куміте та ІІІ місце ФУКУ ГО.

Команда (Чернявський Олександр, Ківа Даніл, Сапегін Ярослав)  - І місце Синхронне ката.

На Дитячому Кубку Світу «World Children’s Cup 2022» з традиційного карате черкаський клуб ШТК «Окінава» та Україну представляли 10 спортсменів: Решетняк Ростислав (СШ №13, 3-А клас), Бурих Роман (СШ №13, 4-Б клас), Сергієв Олександр (СШ №13, 4-Б клас), Онищук Марія (СШ №13, 4-Б клас), Маломуж Таїсія (ЧСШ №14, 7-В клас), Зубань Софія (Гімназія №9 iм. О. М. Луценка, 6-А клас), Манушкіна Дар’я (Гімназія №9 iм. О. М. Луценка, 5-Є клас), Кравченко Катерина (Гімназія №9 iм. О. М. Луценка, 4-Б клас), Лямін Софія (Гімназія №9 iм. О. М. Луценка, 3-Б клас), Решетняк Мирослава (СШ №13, 5-І клас).

Спортсмени, у складі Збірної команди Черкаської області здобули 5 золотих, 2 срібні та 5 бронзових медалей:

Решетняк Ростислав виборов І місце в індивідуальному куміте, І місце ЕН-БУ та ІІІ місце - синхронне ката.

Бурих Роман завоював І місце - індивідуальне куміте, І місце ЕН-БУ, ІІІ місце - індивідуальне ката та ІІІ місце - синхронне ката.

Сергієв Олександр посів ІІІ місце - синхронне ката.

Маломуж Таїсія виборола І місце в індивідуальному куміте.

Зубань Софія — ІІ місце індивідуальне ката та ІІІ місце індивідуальне куміте.

Манушкіна Дар’я — ІІ місце індивідуальне куміте.

Лямін Софія — ІІІ місце індивідуальне куміте.

Решетняк Мирослав — І місце індивідуальне ката та ІІІ місце індивідуальне куміте.

Підготували спортсменів до найпрестижніших змагань року з традиційного карате тренери Решетняк Олександр Сергійович та Соб’янін В’ячеслав Миколайович.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з відмінним результатом!

 

 



« повернутися до списку новин