Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Відбувся другий урок школи новопризначеного керівника закладу дошкільної освіти міста Черкаси

Дата: 01.03.2023 16:59
Кількість переглядів: 13

Цього разу зустріч організували на базі одного з дошкільних навчальних закладів міста за участі заступниці директора департаменту-начальниці управління освіти Надії Євчак разом із представниками департаменту освіти та гуманітарної політики і новопризначеними керівниками закладів дошкільної освіти міста.

Новопризначених керівників ознайомили з станом харчування дітей у закладі дошкільної освіти. Зокрема, розглянули такі питання, як загальні вимоги до раціонального харчування дітей у ЗДО, нормативно-правові акти, завдання та принципи з питань організації харчування.

Фахівці закладу, у якому проводилася зустріч, поділилися особистим досвідом. А також розповіли, яким має бути алгоритм діяльності завідувача щодо організації харчування дітей в ЗДО, як правильно приймати та зберігати продукти харчування та особливості ведення документації з питань організації харчування дітей.

Також, під час заняття, новопризначені керівники мали змогу поспостерігати за вихованням культурно-гігієнічних навичок у дітей під час вживання їжі.


« повернутися

Вхід для адміністратора