Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Цифровий освітній центр облаштували в одній із шкіл міста

Дата: 27.10.2023 10:03
Кількість переглядів: 14

Створення спеціального освітнього простору для школярів у нашому місті є важливою ініціативою, яка може значно покращити доступ до освіти та надати психоемоційну підтримку учням.

Так, в одному із закладів загальної середньої освіти облаштували освітнє середовище, яке відповідає сучасним вимогам та потребам школярів і може забезпечити доступ до знань і розвитку можливостей кожної дитини.

У цифровому освітньому центрі учні матимуть можливість:

Скористатися послугою «Доступ до онлайн-освіти». Зокрема, центр обладнаний необхідною технікою, щоб доєднуватися до онлайн-занять.

Надолужити знання. Педагоги підготували курси та методики із таких предметів, як українська мова, математика, початкова школа (українська мова та/чи математика).

Взяти участь у відкритих заняттях. Для учнів будуть організовані одноразові майстер-класи, екскурсії та тренінги.

Пройти курс психоемоційної підтримки. Тут надаватимуть дітям психоемоційну підтримку, а також допомагатимуть у формуванні навичок емоційної стійкості через програму неформальної освіти та взаємодію з дорослими і дітьми.

Відзначимо, що проєкт реалізовано в межах співпраці міської влади із командою благодійного фонду «СпівДія» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.


« повернутися

Вхід для адміністратора