Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У міській школі відбувся STEM-івент «Виготовлення технологічних іграшок»

Дата: 31.10.2023 11:30
Кількість переглядів: 21

У цьому закладі загальної середньої освіти близько 6 років практикують виготовлення механізмів із простих підручних матеріалів. Сьогодні понад 80 школярів узяли участь у проєкті «Виготовлення технологічних іграшок».

Зокрема, створили 10 локацій: гідравлічний кран, гідравлічний підйомник, гідравлічний прес, фонтан Герона, легені людини, пральна машина, вентилятор, пилосос, радіоприймач, механічна рука. В кожній локації учні-інструктори продемонстрували напрацювання своїх груп.

Профільна заступниця міського голови Анастасія Чубіна разом із заступницею директора департаменту освіти та гуманітарної політики – начальницею управління освіти Надією Євчак завітали до школи та вручили відповідні сертифікати учням та їхнім наставникам за наполегливу працю.

«Дякую всім учасникам освітнього проєкту за участь й ініціативність. Це справді винахідлива та прогресивна молодь, за якою майбутнє нашої держави», – зазначила Анастасія Сергіївна.

Відзначимо, що освітній проєкт вдалося реалізувати у рамках Міської програми виділення грантів Черкаського міського голови у галузі загальної середньої освіти.


« повернутися

Вхід для адміністратора