Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Перша зміна стажерів зустрілася зі своїми керівниками

Дата: 02.11.2023 17:00
Кількість переглядів: 18

270 учнів закладів загальної середньої освіти міста виявили бажання постажуватися в органах місцевого самоврядування. Їх поділили на дві зміни:

 І потік – 06.11-17.11,

 ІІ потік – 20.11-01.12.

Перший потік, а це 150 активної, креативної та прогресивної молоді, сьогодні зустрілися з міським головою Анатолій Бондаренко і мали змогу поставити йому запитання. Також познайомилися зі своїми наставниками – керівниками департаментів Черкаської міської ради.

Варто відзначити, що найбільша кількість учнів – це 52 особи, обрали для стажування департамент освіти та гуманітарної політики. Також лідерами серед заявок є департамент управління справами та юридичного забезпечення – 50 учнів, департамент охорони здоров'я та медичних послуг – 46, департамент економіки та розвитку – 42 та департамент архітектури та містобудування – 36.

«У цьому навчальному році в учнів знову буде чудова можливість детальніше познайомитися з роботою й функціональністю органів місцевого самоврядування, а також спробувати себе в ролі посадових осіб. Для школярів – це цікавий досвід, який допоможе у набутті корисних навичок, розкритті потенціалу та виборі майбутньої професії», - зазначила кураторка освітньої галузі Anastasiia Chubina .

Додамо, що наприкінці, переможці зможуть постажуватися день на посаді міського голови Черкас, а також запропонують креативні ідеї з розвитку і модернізації місцевого самоврядування. Пʼять учнів, які подадуть найкращі ідеї зможуть переймати управлінський досвід в Німеччині.


« повернутися

Вхід для адміністратора