Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Учениці Черкаської загальноосвітньої школи №30 - випускниці школи «Агенти змін»

Дата: 07.11.2023 16:30
Кількість переглядів: 14

Школа «Агенти змін» - це всеукраїнська школа з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання, що діє при Національному центрі «Мала академія наук України» і має на меті об'єднання активних підлітків, які бажають створювати й розвивати власні ініціативи для вдосконалення життя своєї громади.

Протягом декількох місяців учениця 9-А класу Крістіна Боруля та учениця 9-Б класу Софія Олефіренко працювали над своїми проєктами.

Проєкт Крістіни - «Крор Мрії» розроблений для шанувальників жанру К-рор. З ним можна ознайомитись за покликанням: https://instagram.com/kpop_mriyi?igshid=MzMyNGUyNmU2YQ==

Проєкт Софії - «Бережина» про репресованих митців нашої батьківщини. З ним можна ознайомитись за покликанням: https://instagram.com/_berezyna_?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

Також, наприкінці жовтня відбулася зустріч усіх «змінотворців» у Києві, де Софія Олефіренко стала однією з 8 учасниць, які презентували свій проєкт публічно.

За два дні учасники встигли попрацювати у командах, відвідали «Найбільший урок у світі» та побували у Музеї науки від МАН України. А підтримати активну молодь завітали Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, представниця ПРООН Олена Урсу і письменник та громадський діяч Богдан Литвиненко.


« повернутися

Вхід для адміністратора