Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Дитяче харчування у садочках буде виконуватись відповідно до нових норм на 100%

Дата: 10.11.2021 17:00
Кількість переглядів: 12

10 листопада виконавчий комітет Черкаської міської ради погодив проєкт рішення «Про встановлення вартості харчування дітей у закладах дошкільної освіти м. Черкаси комунальної форми власності та встановлення розміру батьківської плати на 2022 piк».

«Тривалий час низька вартість харчування дітей у садочках міста, призводила до того, що норми харчування виконувалась лише на 50-60%. Зараз ми маємо оновлене якісне та збалансоване меню, де норми виконуватимуться на всі 100%, аби наші маленькі черкасці отримували від нього максимум користі. Завдяки цьому рішенню встановлена вартість дозволить виконати нові норми харчування повність. Зауважу, що нам також вдасться зберегти пільги для категорійних дітей», - зазначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Отже, з 1 січня 2022 року у черкаських садочках затверджено наступні грошові норми харчування: для дітей віком від 1 до 4 рокiв - 40,72 грн., від 4 до 6 (7) років - 53,18 грн. У ДНЗ санаторного типу №74 «Лісова пісня» вартість харчування для дітей становитиме: від 1 до 4 років - 63,48 грн., від 4 до 6 (7) рокiв — 85,04 грн., від 4 до 6 (7) років із цілодобовим перебуванням - 85,04 грн. У літній оздоровчий період витрати на харчування дітей у черкаських садочках збільшуватимуть на 10% на свіжі овочі та фрукти.

Розмір плати, що вносять батьки за харчування дітей залишається незмінним - 60% вiд фактичної вартості харчування. Для сімей, які мають 3 і більше дітей, розмір плати зменшено на 50%.

Звільняються від сплати за харчування у садочках наступні категорії: сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних групах; діти з інвалідністю; діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до ЗУ «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; діти із числа внутрішньо переміщених осіб; діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів; діти із числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».


« повернутися

Вхід для адміністратора