Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Нових директорів  шкіл представили трудовим колективам

Цього року контракти підписали з шістьма новими директорами. Сьогодні вони познайомились із працівниками своїх шкіл та приступили до виконання прямих обов’язків.

«Усі новопризначені керівники – досвідчені і знані в місті освітяни, професіонали своєї справи, які виграли прозорий конкурс на вакантні посади, тож швидко опанують нові для себе обов’язки, згуртують навколо себе педагогічні колективи і разом зможуть забезпечити подальший розвиток освітньої галузі міста, надаючи юним черкасцям якісну послугу із навчання та розвитку», - зазначає профільна заступниця міського голови Марина Гаркава.

Так, новими директорами стали:

  1. Діденко Сергій - загально освітня школа №29,
  2. Пасічник Леся - спеціалізована школа №27,
  3. Завіновський Валерій - спеціалізована школа №3,
  4. Шамара Сергій - гімназія №31,
  5. Коваленко Оксана - спеціалізована школа №33,
  6. Нагайчук Неля - спеціалізована школа № 13.

Варто додати, що системне оновлення керівного складу навчальних закладів Черкас на основі професійних конкурсів – це хороший поштовх як для вдосконалення самих шкіл, так і стимул для вчительського складу підвищувати власну кваліфікацію та будувати успішну кар’єру в галузі.

Також додамо, що 7 директорів шкіл виграли конкурс у своїх закладах освіти і будуть далі продовжувати розвивати та модернізувати свої навчальні заклади, примножувати здобутки та випускати у доросле життя нових інженерів, науковців та підприємців, які в майбутньому розвиватимуть та прославлятимуть нашу державу т а місто.

Продовжують свою роботу:

  1. Саєнко Сергій Іванович – Перша міська гімназія Черкаської міської ради Черкаської області;
  2. Саєнко Тетяна Борисівна - Черкаська   загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Черкаської міської ради Черкаської області;
  3. Іванова Алла Леонідівна - Черкаська   загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Черкаської міської ради Черкаської області;
  4. Жгир Анатолій Йосипович - Черкаська   загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Черкаської міської ради Черкаської області;
  5. Осадча  Світлана  Анатоліївна - Черкаська   загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21 ім. Ю.Г. Іллєнка Черкаської міської ради Черкаської області;
  6. Скорик Тетяна Андріївна - Черкаська    спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 28 ім.Т.Г.Шевченка  Черкаської міської ради Черкаської області;
  7. Базилевський Микола Васильович - Черкаська   загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської області.


« повернутися до списку новин