і науки України

Черкаські орієнтувальники відзначились на чемпіонаті України

Дата: 04.04.2023 17:02
Кількість переглядів: 16

З 30 березня по 3 квітня у м. Мукачево відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування та командний чемпіонат України серед ДЮСШ.

У весінніх стартах взяли участь близько 700 учасників зі всієї України, серед яких і вихованці КДЮСШ.

Спортсмени гідно представили свій заклад та вибороли наступні нагороди:

На довгій дистанції по групі Ж-14 та на дистанції спринт по групі Ж-14 срібні медалі завоювала Панченко Іванна.

Миронюк Аліна у спринті середній, довгій дистанціях виборола три других місця. А Зачешигрива Богдан на середній дистанції був  другим.

Бідненко Поліна посіла 4 місце на дистанції спринт та Тимофій Різник посів 5 місце на дистанції спринт.

Всі інші вихованці показали стабільно високий результат, завдяки чому команді КДЮСШ ЧМР вдалося вибороти високе четверте місце в командному заліку, серед 25 команд-учасниць.

Вітаємо переможців, призерів та тренерів Чорну Юлію, Уфімцеву Тетяну, Чорного Євгена з успішним виступом!