Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Сьогодні у місті з робочим візитом перебував міністр молоді і спорту

Дата: 16.05.2023 17:09
Кількість переглядів: 15

У рамках свого візиту Вадим Гутцайт разом із міським головою Анатолій Бондаренко, заступницею міського голови Anastasiia Chubina та директором департаменту освіти та гуманітарної політики Bohdan Belov відвідали тренування відділення дзюдо та боксу КДЮСШ «Вікторія» на базі КП "Спортивний комплекс "Будівельник", де оглянули приміщення і матеріально-технічну базу закладу та поспілкувалися із спортсменами.

Спілкуючись з посадовцями та спортсменами пан Вадим наголосив, що попри війну важливо надавати підтримку саме цій галузі, розвивати інфраструктуру, надавати спортсменам можливості для розвитку та представлення нашої країни на міжнародній арені. Спорт має потужний потенціал не лише для досягнення спортивних успіхів, але й для підтримки національного духу, підвищення престижу України та зміцнення національної єдності.

Також, за внесок у розвиток олімпійського руху, Вадим Маркович, як Президент Національного олімпійського комітету України відзначив подяками представників Черкаської гімназії №9, яка є партнером міжнародного олімпійського проєкту:

Ірину Топчій - директорку Черкаської гімназії №9;

Анатолія Крата - заступника директора гімназії з виховної роботи;

Яну Крат - вчительку англійської мови гімназії;

Олександра Валовенка - заступника директора гімназії з навчально-виховної роботи;

Ольгу Міхно - вчительку англійської мови гімназії;

Ірину Коваль - спеціаліста відділення НОК України в Черкаській області.

А за значний внесок у розвиток спорту Черкаського регіону та підтримку олімпізму подяку вручили Світлані Бондар, директору спортивного комплексу «Будівельник».

«В Черкасах ми продовжуємо створювати сприятливі умови для розвитку спорту в цілому. Формування нових спортивних талантів через систему підтримки молодих спортсменів є також важливою складовою розвитку спортивної галузі. Надання стипендій, програм підтримки та тренерської допомоги дають можливість молодим хлопцям та дівчатам реалізувати свій потенціал на різного рівня змаганнях. І сьогодні, ця підтримка влади, є надзвичайно цінною, адже саме спортсмени та їх здобутки є одною з складових формування колективного патріотизму та жаги до перемоги», - відзначила кураторка галузі Анастасія Чубіна.


« повернутися

Вхід для адміністратора