Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Вихованці Черкаської спеціалізованої школи №20 представили глядачам звітний концерт

Дата: 17.05.2023 17:10
Кількість переглядів: 20

Благодійний звітний концерт «Доброго вечора, ми діти з України!» від учнів Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 20 відбувся у приміщенні Черкаської обласної філармонії.

Цей проєкт став результатом колективних зусиль всієї шкільної громади, яка протягом року пильно працювала над його реалізацією. Його метою є збір коштів на підтримку військових, які захищають нашу країну.

На сцені свої творчі досягнення представили Народна вокальна студія «Беліссімо», Народний художній колектив ансамбль танцю «Надія», Зразковий оркестр народних інструментів, Зразковий духовий оркестр, інструментальні ансамблі, солісти та читці.

Гостями заходу стали міський голова Анатолій Бондаренко, заступник голови Черкаської ОВА Олександр Шамрай, заступниця міського голови Anastasiia Chubina, депутат Черкаської міської ради Араік Рафікович Мкртчян, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Bohdan Belov та фахівці департаменту.

За високий професіоналізм, розвиток здібностей, обдарувань і талантів дітей, виховання національної свідомості та патріотизму учнівської молоді Анатолій Васильович нагородив Грамотами виконавчого комітету Шуляку Володимира – керівника Зразкового духового оркестру, учасника бойових дій у лавах ЗСУ та Микитченка Дмитра – викладача класу духових інструментів, учасника бойових дій у лавах ЗСУ.

А Подяку міського голови за високий професіоналізм, розвиток здібностей, обдарувань і талантів дітей, виховання національної свідомості та патріотизму учнівської молоді отримав Чиж Михайло – учитель інформатики, учасник бойових дій у лавах ЗСУ.

«Дякуємо викладачам за ваші зусилля та відданість своїй справі. Вони допомагають розширювати культурний простір нашої країни та відкривати нові горизонти для молоді. Нехай усі досягнення будуть джерелом натхнення для майбутніх поколінь, і нехай вони продовжують зберігати й розвивати нашу національну культуру», - відзначила Анастасія Сергіївна.

Додамо, що зібрані під час заходу кошти будуть передані на потреби ЗСУ. Таким чином, учні школи показали, що окрім навчання, вони готові допомагати та активно долучатися до розвитку своєї громади та країни в цілому.


« повернутися

Вхід для адміністратора