Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкасах запрацювала Літня наукова школа «Фотон-2023»

Дата: 06.06.2023 17:15
Кількість переглядів: 15

У перший день учасники літньої наукової школи були залучені до цікавих та пізнавальних заходів.

Однією з активностей була вправа під назвою «Долонька дружби». Вона передбачала взаємодію та спілкування між дітьми з метою побудови дружніх стосунків у колективі.

Після цього відбувся захоплюючий брейн-ринг «Цікава Україна», де школярі відповідали на запитання про українську культуру, історію, географію та інші аспекти країни.

Потім учні створили настінне панно під назвою «Єдина Україна». Кожна з команд мала можливість проявити свою креативність та таланти в мистецтві, створюючи унікальну картину, що символізує єдність та різноманіття України.

Також учасники літньої школи відвідали спортивний майданчик, де провели спортивні змагання та ігри. Це сприяло підтримці здорового способу життя та зміцненню командного духу.

День завершився тренінгом з соціально-емоційного та етичного навчання (СЕЕН). Діти мали змогу вивчити навички соціальної та емоційної компетентності, а також етичного мислення. Тренінг допоміг зрозуміти важливість емоційного і соціального благополуччя, а також розвивати навички етичної поведінки у різних ситуаціях.

Цей день був насиченим та цікавим, де юні науковці мали змогу поєднати навчання з творчістю, спортом та розвитком особистості.


« повернутися

Вхід для адміністратора