Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкаській школі провели навчально-польові збори

Дата: 11.05.2023 17:17
Кількість переглядів: 18

Протягом трьох днів у Черкаській загальноосвітній школі №29 проводили навчально-польові збори, які спрямовані на військову та медичну підготовку.

Фахівці Черкаської медичної академії провели навчально-тренінгові заняття «Домедична допомога. Надання екстренної домедичної допомоги» для учнів 11 класу. Школярі ознайомилися із правилами надання першої домедичної допомоги та мали змогу відпрацювати отримані знання на практиці.

Зокрема, на спеціальних манекенах учні вчилися робити серцево-легеневу реанімацію, непрямий масаж серця, штучне дихання, зупиняти кровотечі та надавати першу домедичну допомогу при опіках та обмороженнях.

А інструктори у складі офіцерів та солдат, які нині служать у лавах ЗСУ, провели навчання із тактики ведення бою та бойової медицини для 9 та 11 класів.

Діти навчалися надавати медичну допомогу – накладали турнікет, бандаж, здійснювали тампонування та евакуювали пораненого. Під час тактичної підготовки відпрацьовували бойові порядки, підхід відхід до точки та види пересування.

Крім того, у межах навчань учні ознайомилися з усіма зразками озброєння сучасного піхотинця, а саме снайперської гвинтівки, гранатомета, АК, ПКМ, а також їм продемонстрували принцип роботи БПЛА.

Сьогодні українцям доводиться жити в умовах війни. Тому, такі навички та досвід надзвичайно корисні та важливі для кожного жителя України, адже вони допоможуть уникнути небезпеки та врятувати життя.


« повернутися

Вхід для адміністратора