Юні музиканти Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В.Лисенка здобули низку нагород у творчих конкурсах
Нещодавно в Києві відбувся Міжнародний конкурс мистецтв «ТРАНСФОРМАЦІЯ». Там Рєзнікова Аліна – учениця 7-го класу (викл. Тихомірової Тетяни Миколаіївни, конц. Варчук Лариса Василівна) успішно виступила й здобула Гран-прі та два перших місця, виконавши різні композиції.
Також гідно представили свою школу й вихованці класу викладачки Козлової Любов Миколаївни. Зокрема, по два перших місця в II Міжнародному двотуровому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Героям Слава» здобули Янковенко Марк, Корсун Єва та Цвіркун Олександра.
А в III Міжнародному двотуровому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Наталка-Полтавка» Янковенко Марк двічі отримав перше місце, Корсун Єва – тричі, а Цвіркун Олександра – також двічі.
Вітаємо учнів та їхніх викладачів із перемогами!