Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Черкаси відзначають День вишиванки

Дата: 18.05.2023 17:19
Кількість переглядів: 11

Вишиванка - символ українського народу, який споконвіків визначав нашу ідентичність. Ця традиційна українська сорочка має глибокі коріння, її історія сягає тисячоліть назад. Вишиванка, що оздоблена символами і візерунками, передає не лише нашу багату культурну спадщину, але й наше самобутнє бачення світу.

Сьогодні у сквері «Юність» до Дня вишиванки для черкасців та гостей міста організований загальноміський захід «Вишиванка єднає українців».

Одним із центральних елементів заходу є виставка українських вишитих костюмів, представлених як професійними майстрами, так і аматорами народного мистецтва. Тут відвідувачі можуть ознайомитися з репліками автентичного вишиваного одягу та насолодитися красою цих витончених шедеврів.

Також, на території скверу діють творчі локації та фотозони, які створюють неповторну атмосферу для фотографування, де кожен може створити запам'ятовуючі кадри у вишиванках. Усе це супроводжується чарівною музикою бандури, яку виконують талановиті викладачі мистецьких шкіл міста.

Відвідали захід і міський голова Анатолій Бондаренко разом із першим заступником міського голови Сергієм Тищенком, заступницями міського голови Anastasiia Chubina та Марина Гаркава, заступником міського голови Віктором Беззубенком та директором департаменту освіти та гуманітарної політики Bohdan Belov.

«Незважаючи на складні ситуації та виклики, українці продовжують відзначати День вишиванки, вдягаючи цей національний символ з гордістю та почуттям єдності. Вишиванка увійшла в серця українців, як оберіг та символ національної ідентичності, що є надзвичайно важливим у такі для нашої країни часи», - відзначила Анастасія Чубіна.

Тож, сьогодні до 18:00 всі охочі зможуть завітати на загальноміський захід «Вишиванка єднає українців» та отримати незабутні враження і можливість поглибитися в українську культуру та традиції через вишиванку, мистецтво та музику.


« повернутися

Вхід для адміністратора