Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Лекцію до виставки «Воля України або смерть» для учнів Черкаської загальноосвітньої школи №29 провів начальник відділу молоді та національно-патріотичного виховання департаменту освіти та гуманітарної політики

Дата: 19.05.2023 17:21
Кількість переглядів: 8

Учні ознайомилися з важливими подіями та фігурами, пов'язаними з боротьбою за українську державність на території Черкащини та в усій Україні.

Віталій Козирь розповів про визвольні змагання, що відбувалися на теренах Черкаської області, включаючи важливі історичні події та борців за незалежність України.

Школярі дізналися про героїчний опір та мужність українського народу під час окупаційних режимів та боротьби за вільну Україну. Також вони мали можливість обговорити та відчути дух національного спротиву окупації України, зрозуміти, що сьогодні вони є спадкоємцями тих, хто змушений був вести визвольну боротьбу.

Під час зустрічі була створена платформа для вираження своїх думок та обговорення актуальних питань, пов'язаних з національною самосвідомістю та важливістю збереження та розвитку української державності.

Такі заходи стимулюють молодь до активної участі в житті своєї країни та підтримки національних цінностей.


« повернутися

Вхід для адміністратора