Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Виконавчий комітет Черкаської міської ради підтримав відновлення безоплатного харчування 1-4 класів

Дата: 21.11.2023 15:57
Кількість переглядів: 22

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету підтриманий проєкт рішення щодо внесення змін до програми «Про затвердження Програми організації харчування у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності міста Черкаси на 2022-2024 роки».

Зважаючи на завдання операційного плану заходів з реалізації у 2023 – 2024 роках Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.10.2023 №990-р, та чисельні звернення батьків департамент освіти та гуманітарної політики ініціював відновити одноразове безкоштовне харчування для учнів 1-4 класів загальноосвітніх закладів міста з 1 січня 2024 року.

«Ми маємо зробити все можливе, аби у Черкасах з 1 січня наступного року школярі 1-4 класів мали можливість харчуватися безкоштовно. Відзначу, що така ініціатива сприяє соціальній справедливості, дозволяючи всім дітям мати рівний доступ до якісного харчування в наших навчальних закладах», - відзначила кураторка освітньої галузі Анастасія Чубіна.

Далі відповідне рішення буде винесено на найближчому засіданні сесії Черкаської міської ради.


« повернутися

Вхід для адміністратора