Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Школа новопризначеного керівника продовжує свою роботу

Дата: 23.11.2023 12:02
Кількість переглядів: 37

Таку школу організували для новопризначених керівників дошкільних навчальних закладів міста з метою становлення професійної діяльності та розвитку загальних компетентностей.

Сьогоднішньою темою заняття була «Безпека життєдіяльності учасників освітнього процесу в закладі дошкільної освіти». Зокрема, фахівці департаменту освіти та гуманітарної політики розповіли про охорону праці в закладі дошкільної освіти, впровадження заходів з охорони праці, а завідувачка садочку, на базі якого відбувся урок, проінформувала про управління безпеки життєдіяльності в ДНЗ, організацію розслідування нещасного випадку з працівником в ДНЗ.

Окрім того, на заняття запросили представника ГУ ДСНС України у Черкаській області, яка розказала про систему контролю з пожежної безпеки в ДНЗ. Також начальник відділу молоді та національно-патріотичного виховання управління гуманітарної політики департаменту освіти та гуманітарної політики Віталій Козирь провів практичний урок щодо надання домедичної допомоги.

Такі заняття особливо важливі під час воєнного стану в нашій країні та будуть корисними для всіх учасників освітнього процесу.


« повернутися

Вхід для адміністратора