Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкасах відбувся освітній івент в межах загальноміського конкурсу на отримання грантів міського голови м. Черкаси в галузі загальної середньої освіти

Дата: 24.11.2023 13:51
Кількість переглядів: 24

Сьогодні в приміщенні Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка відбулася Х науково-практична конференція, присвячена творчості випускника Першої міської гімназії, поета-неокласика, перекладача, поліглота й літературознавця Михайла Драй-Хмари.

У заході взяли участь понад двадцять учнів із закладів загальної середньої освіти Черкас, Сміли та Городища. Основною метою цього освітнього івенту стала популяризація творчого надбання українського поета та залучення молоді до переосмислення актуальності діяльності неокласиків в умовах сьогодення.

Діти мали можливість не тільки взяти участь в обговоренні та дослідженні творчого надбання Михайла Драй-Хмари, але й презентували свою творчість. Вони декламували вірші поета-неокласика та власні твори, присвячені цій видатній особистості.

На захід завітала також заступниця директора департаменту освіти та гуманітарної політики-начальниця управління освіти Надія Євчак.

«Дякуємо вашому колективу, що ознайомлюєте молодь та громадськість із творчістю видатних українських поетів. Це особливо важливо зараз, у цей непростий час», - відзначила Надія Володимирівна.


« повернутися

Вхід для адміністратора