Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкасах відзначили переможців науково-пізнавального фестивалю «День науки»

Дата: 24.11.2023 14:46
Кількість переглядів: 62

Протягом жовтня-листопада у ФІМЛІ відбувався очно-дистанційний науково-пізнавальний фестиваль «День науки», який реалізовувався у межах грантів Черкаського міського голови в галузі загальної середньої освіти і був приурочений до Міжнародного дня науки.

375 учнів 6-11 класів із 19 шкіл м. Черкаси, Червонослобідської ЗОШ,  Рівненського обласного наукового ліцею, Квасилівського ліцею Рівненської області, Рівненського ліцею №18, Київського Кловського ліцею взяли участь у науково-популярних івентах, таких як «IT Challenge», «Науковий квіз», «Відкритий чемпіонат із програмування», «Чемпіонат зі спідкубінгу», «Наукова майстерня», STEAM проєктів  та «Наукове сузір’я».

Сьогодні, заступниця міського голови Анастасія Чубіна разом із з директором департаменту освіти та гуманітарної політики Богданом Бєловим завітали у заклад,  щоб привітати учасників та переможців фестивалю.

Зокрема, переможці командних онлайн-змагань з інформатики «IT Challenge»:

1 місце – команда «ХАКЕРИ-Х» (Бородавка Владислав, Гриців Богдана) ФІМЛІ

2 місце – команда «Infomath» (Паньков Аркадій, Ткаченко Владіслав) ФІМЛІ

3 місце – команда «ITeens» (Петрова Аліса, Замураєв Мирослав, Замуруєв Тимур) – ФІМЛІ

3 місце – команда «Котики» (Гайдай Вікторія, Головня Дар'я, Котик Дмитро) Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

3 місце – команда «Dyskriminats» (Косенко Нікіта, Завезиступ Вікторія, Толстая Катерина) Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Переможці командної гри «Науковий Квіз»:

1 місце – команда «Кофеїн» —  (Савега Марія, Шкарбан Ніка, Братко Сергій, Махаринка Мирослав, Арінархов Дмитро) ФІМЛІ 

2 місце – команда «Черкаські камінчики» — (Колісник Ксенія, Мостова Анастасія, Палій Поліна, Кобилка Микола, Ткаченко Аліна)  ФІМЛІ

2 місце – команда «Наукові детективи» —  (Кравченко Олена, Красовська Олександра, Корольов Тимофій, Оніщенко Поліна, Шевченко Володимир) Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27

3 місце – команда «Годуленята» —  (Куценко Дарина, Пономар Анастасія, Малоног Майя, Зеленько Артем, Капустянський Дмитро) ФІМЛІ

Переможці відкритого чемпіонату з програмування:

11 клас

1 місце — Данилюк Дмитро  (Рівненський обласний науковий ліцей РОНЛІ)

2 місце — Борисенко Володимир  (Черкаська школа № 28)

3 місце — Сладковський Георгій  (Рівненський обласний науковий ліцей РОНЛІ)

10 клас

1 місце — Мельник Антон Олегович  (Рівненський обласний науковий ліцей РОНЛІ)

9 клас

1 місце — Барвінок Владислав Романович  (ФІМЛІ)

2 місце — Дибач Дмитро Юрійович  (Рівненський обласний науковий ліцей РОНЛІ)

3 місце — Бусь Андрій Олегович  (Рівненський обласний науковий ліцей РОНЛІ)

3 місце — Значенко Артур Олександрович  (ФІМЛІ)

2 місце — Якуба Назар Віталійович  (Черкаська гімназія №31)

Переможці чемпіонату зі спідкубінгу:

Старша ліга

1 місце — Зеленько Артем

2 місце — Баранов Іван

3 місце — Скуба Дмитро

Молодша ліга

1 місце — Барвінок Владислав

2 місце — Бондарець Олександр

3 місце — Пидорич Станіслав

«Проведення науково-пізнавальних заходів подібних до фестивалю «Дні науки» мають велике значення для розвитку освіти та стимулювання інтересу до науки серед учнів. Такі заходи створюють можливість для дітей розвивати нові концепції та спілкуватися з професіоналами у освітній галузі.  Також надзвичайно приємно, що в наших наукових івентах взяли участь діти не тільки з Черкас, а і з навчальних закладів столиці та інших областей. Дякую організаторам фестивалю за цікаву подію, яка розширила горизонти знань дітей, а учасникам фестивалю за  ваше завзяте прагнення навчатися та досліджувати», - відзначила Анастасія Сергіївна.


« повернутися

Вхід для адміністратора