Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Вихованка мистецької школи організувала благодійний концерт

Дата: 28.11.2023 19:00
Кількість переглядів: 40

Сьогодні в Черкаському міському Будинку культури імені Івана Кулика відбувся благодійний концерт під назвою «Маленькі серця творять добро». Учениця Черкаської дитьячої школи містецтв, стипендіатка міського голови Аня Вокіна порадувала глядачів своїм неймовірним талантом.

8-річна артистка разом зі своїми творчими друзями підготували вокальні та хореографічні номери для того, щоб підтримати воїнів, яким потрібна реабілітація. Зібрані кошти на концерті передадуть ГО «Небайдужі Черкаси», яка на постійній основі допомагає нашим бійцям.

На концерт юної вокалістки завітала заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

«Благодійний захід Ані - це ще один приклад того, що мистецтво та творчість мають силу об'єднувати людей навколо важливих справ і робити світ кращим. Неймовірно приємно бачити, що такі талановиті і віддані своїй справі діти, надихають і показують, що кожен, хто має бажання допомогти, незалежно від віку чи ресурсів, може зробити це»,- відзначила Анастасія Сергіївна.

У цей вечір глядачі змогли не тільки насолодитися чудовими виступами, але й долучилися до важливої справи - допомоги військовим. Аня Вокіна продемонструвала, що немає нічого неможливого. А її зусилля, пристрасть до музики та відданість мрії є прикладом для нас усіх.


« повернутися

Вхід для адміністратора