Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Ще один освітній грантовий проєкт добіг до завершення

Дата: 01.12.2023 10:11
Кількість переглядів: 16

У міському інтелектуальному конкурсі «Розумник-2023» , який уже традиційно організовують в Черкаській загальноосвітній школі №32, взяли участь 450 учнів 3, 4 та 5 класів із 35 закладів загальної середньої освіти міста.

Цей захід спрямований на розвиток ерудиції, зацікавленості в математиці, українській мові, історії, природничих науках та поглиблення знань у різних предметах. Конкурс також стимулює дітей до соціальної та творчої активності.

Після І (заочного) туру, який відбувся з 17 до 19 листопада у форматі онлайн-змагань для трьох вікових категорій, було визначено 56 кращих учнів. У ІІ (очному) турі взяли участь 95 школярів, серед яких переможцями стали учні ПМГ, Черкаської ЗОШ № 10, Черкаської СШ № 28 ім. Т.Г. Шевченка, Черкаської СШ № 20, Черкаської ЗОШ № 19, Черкаської ЗОШ № 32, Черкаської СШ № 18 ім. В'ячеслава Чорновола, Черкаської ЗОШ № 26, Черкаської СШ № 13, Черкаської гімназії № 31.

Вчора заступниця директора департаменту освіти та гуманітарної політики – начальниця управління освіти Надія Євчак вручила відзнаки переможцям, які виявили високий рівень знань на відмінно виконавши всі завдання та за оцінкою журі набрали найбільшу кількість балів.

У І вікової категорії учнів 3-х класів переможцями стали:

І місце - Вербельчук Злата, Долока Діана;

ІІ місце - Муха Кіра, Панчук Катерина;

ІІІ місце - Корнієнко Лілія, Зеленіна Ксенія.

У ІІ вікової категорії учнів 4-х класів:

І місце - Ляховецька Анна, Булах Марія;

ІІ місце - Голик Микита, Решетняк Ростислав;

ІІІ місце - Кикоть Данііл, Остапенко Кирило.

У ІІІ вікової категорії учнів 5-х класів:

І місце - Литвин Аріна, Степанцова Софія;

ІІ місце - Василевський Іван, Диранов Руслан;

ІІІ місце - Величко Владислав, Зюльманов Владислав.

«Приємно, що учні проявляють ініціативу та беруть участь у різноманітних конкурсах. Це важливий етап у житті, який сприяє розвитку їхніх талантів та навичок. Такі заходи є чудовою основою для подальшого успіху та самореалізації в майбутньому», - відзначила Надія Володимирівна.

Нагадаємо, що проєкт реалізовано в межах загальноміського конкурсу на отримання грантів Черкаського міського голови у галузі загальної середньої освіти.


« повернутися

Вхід для адміністратора