Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Першачків Черкаської гімназії посвятили в кадети

Дата: 05.12.2023 16:35
Кількість переглядів: 31

Сьогодні для 31 першокласника Черкаської гімназії №9 О.М. Луценка особливий день – їх прийняли до кадетської родини закладу. Започаткували такий день задля згуртування кадетської спільноти та посилення уваги до військово-патріотичного виховання молоді.

Програма посвяти включала у себе виконання гімну України та спеціального гімну кадетів гімназії, а також зачитування законів, якими повинні керуватися всі кадети.

Щоб привітати учнів, до гімназії завітали заступниця міського голови Анастасія Чубіна та директор департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов.

«Кадетський напрямок освіти сьогодні є не лише джерелом формування майбутніх лідерів, а й ключовим чинником у забезпеченні широкого спектру навичок, включаючи фізичну підготовку, вивчення мов та основ військової підготовки. Вітаю юнаків із здобуттям цього почесного звання. Це важливий крок на шляху до розвитку своїх лідерських якостей та відданості нації», - зазначила Анастасія Сергіївна.

Відзначимо, що у навчальному закладі навчається майже 300 кадетів, найстаршими з яких є учні 10-го класу. Історія створення класів кадетів у школі налічує вже 10 років. Раніше ці класи формувалися за бажанням батьків, але починаючи з 2007 року, цей проєкт став системним та поступово зростає, створюючи сприятливі умови для розвитку молодих кадетів.


« повернутися

Вхід для адміністратора