Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

В міській школі запрацював Цифровий освітній центр

Дата: 11.12.2023 17:36
Кількість переглядів: 12

Освітній центр облаштовано завдяки співпраці міської влади із командою благодійного фонду «СпівДія» та за фінансової підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Він відповідає сучасним вимогам та потребам школярів і може забезпечити доступ до знань і розвитку можливостей кожної дитини.

Зокрема, у цифровому центрі учні мають можливість скористатися послугою «Доступ до онлайн-освіти», надолужити знання з різних предметів, брати участь у відкритих заняттях і тренінгах та пройти курс психоемоційної підтримки, де школярам допомагатимуть у формуванні навичок емоційної стійкості через програму неформальної освіти та взаємодію з дорослими і дітьми.

Сьогодні на відкриття спеціального освітнього простору завітали заступниця міського голови Анастасія Чубіна, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов та представники благодійного фонду «СпівДія» і Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

«Хочу подякувати всій великій команді, завдяки якій вдалося реалізувати цей проєкт. Зусилля, які ви вклали, відобразились в кількості дітей, що із задоволенням відвідують центр. Тут поєднані навчання, дружня атмосфера та високопрофесійні фахівці, які готові навчати та допомагати здолати освітні втрати. А це свідчить про те, що в освітньому просторі надають саме те, що потрібно нашим дітям. Це одна з ключових причин, чому міська влада підтримує і буде надалі підтримувати створення таких центрів», - відзначила Анастасія Сергіївна.


« повернутися

Вхід для адміністратора