Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Завершилось підведення підсумків фестивалю-конкурсу Козацький шлях.UA

Дата: 15.12.2023 12:00
Кількість переглядів: 23

Нещодавно у нашому місті відбувся X Всеукраїнський двотуровий мистецький фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Козацький шлях.UA», організований за підтримки департаменту освіти та гуманітарної політики, який став платформою для виявлення, підвищення майстерності та розвитку творчого потенціалу молодих виконавців.

Участь у заході взяли понад 154 учасники та 15 колективів, представляючи мистецькі заклади та позашкільні навчальні заклади міста.

Талановиті артисти змагалися в шести номінаціях: «Вокальне мистецтво», «Бандурне та кобзарське мистецтво», «Інструментальне мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Фольклорно-етнографічне мистецтво» та «Театральне мистецтво».

У журі цього фестивалю зібралися справжні професіонали - народні артисти України, заслужені діячі мистецтв України, заслужені артисти України, лауреати всеукраїнських і міжнародних конкурсів, композитори, хореографи та представники громадських організацій.

Тож, після напружених змагань, Гран-Прі отримали 7 учасників, ще 32 стали Лауреатами  І ступеня, 30 — Лауреатами  ІІ ступеня і 26 — Лауреатами  ІІІ ступеня.

Всі переможці були відзначені дипломами, медалями та цінними подарунками, а колективи та ансамблі отримали кубки та сувенірні відзнаки.

Вітаємо учасників та переможців!


« повернутися

Вхід для адміністратора