Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

У Черкаському фізико-математичному ліцеї відзначили 30-річний ювілей!

Дата: 22.12.2023 14:06
Кількість переглядів: 37

Сьогодні у ліцеї влаштували творчо-пізнавальний івент «MEET PHYMLY 30», який містив різноманітні активності для школярів та гру «Я люблю ФІМЛІ», де команди старшокласників і вчителів змагалися між собою.

Цей день залишив для ліцеїстів незабутні враження завдяки креативним (НЕ)урокам, які провели старшокласники під час перерв. Школярі організували цікаві пізнавальні локації такі як «Мілітарі», «Музично-літературне кафе», «Віртуальна реальність», «Роботосумо», «Спортивні розваги», «Алхімія», «Фізика-наука експериментальна», «Про гроші» та інші.

А справжньою родзинкою сьогоднішнього святкування, стала презентація проєкту «Math Coach», автором якого є вчителька математики ФІМЛІ Годуліна Н.С. Цей проєкт вдалося реалізувати у межах загальноміського конкурсу на отримання грантів Черкаського міського голови у галузі загальної середньої освіти.

Онлайн-платформа «Math Coach» із відеоуроками з математики для 7 та 10 класів покликана сприяти змістовному опануванню математичною компетентністю, вивченню математики на високому рівні та формуванню математичного мислення.


« повернутися

Вхід для адміністратора