Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Вихованці БМЦ продемонстрували свої вироби на обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Дата: 02.01.2024 10:54
Кількість переглядів: 23

В обласному етапі виставки взяли участь майже 670 фото робіт від талановитих дітей із різних куточків Черкащини. Зокрема, й учні Багатопрофільного молодіжного центру показали високий рівень майстерності, фантазії та уяви.

За підсумками та оцінкою журі обласного етапу виставки вони мають наступний результат:

Призери – Мілана Данільченко, вихованка гуртка «Майстерня в’язання» (керівниця Тетяна Капелюшна) та Андрій Романенко, вихованець гуртка «Сувенірна майстерня» (керівниця Інна Усіченко);

І місце у Ксенії Зими, вихованки гуртка «Школа юних модельєрів» (керівниця Ганна Величко), Аріни Трінчер, вихованки гуртка «Школа юних модельєрів» (керівниця Валентина Малкова) та Дарини Олексюк, вихованки Зразкового художнього колективу «Креативики» (керівниця Вікторія Кулак).

Творчі роботи Мілани та Андрія направлені до Києва і беруть участь у Всеукраїнській виставці «Новорічна композиція», яка розпочала свою роботу 20 грудня у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді.

Вітаємо вихованців закладу та зичимо нових творчих здобутків!


« повернутися

Вхід для адміністратора