Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Учень Черкаської дитячої художньої школи ім. Данила Нарбута здобув стипендію Президента України

Дата: 03.01.2024 14:25
Кількість переглядів: 30

Стипендію митцям у сфері образотворчого мистецтва призначено вихованцю Черкаської дитячої художньої школи ім. Данила Нарбута Назару Щербатюку відповідно до Указу Президента України №837/2023 від 22.12.2023 року «Про призначення стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва».

Назар навчається у художній школі з 6 років, є неодноразовим переможцем міжнародних, всеукраїнських, обласних , міських конкурсів та був удостоєний премії імені Данила Нарбута.

У 2022 році завдяки достатній кількості робіт сформувалась персональна виставка Назара «Світло і тіні забутих предків», яку презентували у виставковій залі Черкаської дитячої бібліотеки ім. Василя Симоненка.

Протягом свого навчання у Черкаській дитячій художній школі ім. Данила Нарбута, юний талановитий художник отримував знання під керівництвом Анни Олександрівни Алабіної та Василя Івановича Цимбала. З 2021 року його навчання триває у класі викладачки Тетяни Дмитрівни Сосуліної.

Пишаємось!


« повернутися

Вхід для адміністратора