Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

В Черкасах стартувала підготовка до змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «Ми переможемо»

Дата: 10.01.2024 12:34
Кількість переглядів: 51

Метою національного проєкту фізичного виховання школярів є залучення дітей до різних видів спорту та активного способу життя. Розрахована програма для учнів 3-11 класів.

Шкільні команди з усієї України змагатимуться у таких традиційних видах спорту як футзал, волейбол, баскетбол, а також спортивне орієнтування та черліденг.

Змагання відбудуться з січня до червня і складатимуться з п’яти етапів: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський.

Отже, відповідно до положення про змагання в місті Черкаси уже створено організаційний комітет, до складу якого увійшли працівники департаменту освіти та гуманітарної політики, центру професійного розвитку педагогічних працівників та вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти.

Відзначимо, що заклади освіти міста вже почали реєструватися у програмі та активно готують свої команди до участі у змаганнях.

Наразі реєстрація шкільних команд ще триває. Щоб зареєструватись, на головній сторінці сайту проєкту https://scl.gov.ua/ оберіть вид спорту, в якому навчальний заклад буде брати участь, і натисніть «Зареєструватись».


« повернутися

Вхід для адміністратора