Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Офіційна позиція департаменту освіти та гуманітарної політики щодо публікації інтернет-видання «18000» «Черкаські освітяни купують коштовне м’ясо у скандального постачальника»

Дата: 10.01.2024 20:37
Кількість переглядів: 28

Відповідно до чинного законодавства департаментом освіти та гуманітарної політики ЧМР було оголошено у системі «Prozorro» закупівлю м’яса для дошкільних навчальних закладів міста.

Департаментом, як Закупівельником, при оголошенні торгів встановлюється лише загальна вартість процедури і загальний обсяг продукції, який має бути поставлений протягом року до дошкільних навчальних закладів Черкас. Тобто департаментом освіти та гуманітарної політики, як замовником, не встановлюється вартість за 1 кг продукції.

Також хочемо наголосити, що всі охочі вільно беруть участь в аукціоні у системі «Prozorro» під час якого вартість закупівлі може бути знижена самими ж учасниками. Проте, в цих торгах узяв участь лише один учасник, який вартість не зменшував.

Варто додати, що в загальну вартість учасники процедури закладають не лише ціну самого товару, а й логістичні послуги, супутні витрати, тощо. Потрібно враховувати, що постачальник будь-якої продукції в садочки міста робить доставку протягом одного року два рази на тиждень у 53 навчальні заклади міста Черкаси.

Відповідно логістичні послуги, супутні витрати тощо, які також закладає постачальник у вартість беручи участь в процедурі закупівлі, може різнитись з аналогічними закупівлями інших тереторіальних громад, оскільки потрібно враховувати різну відстань та кількість точок доставки, тощо.

Окремо зазначимо, що стосовно цієї закупівлі вже підписана додаткова угода на зменшення вартості курячого філе.


« повернутися

Вхід для адміністратора