Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Черкаська дитяча музична школа № 3 започатковує новий проєкт «Гармонія освіти: дві школи - один діалог»

Дата: 29.01.2024 14:02
Кількість переглядів: 14

23 січня учні Черкаської загальноосвітньої школи № 4, які навчаються гри на музичних інструментах у музичній школі №3 виступили перед однокласниками та вчителями у своїй школі.

«Музична школа - це місце, яке об'єднує учнів загальноосвітніх шкіл з усього міста. Тут вони знаходять однодумців, друзів, виступають з концертами сольно та в колективах, беруть участь у конкурсах, отримують високі оцінки журі та аплодисменти. Вважаємо, що налагодження партнерської взаємодії Черкаських закладів освіти сприятиме значному підвищенню якості масової музичної освіти, загальної культури дітей нашого міста та вихованню духовно здорового, гуманного покоління», - підкреслюють у мистецькому закладі.

Такі зустрічі стануть додатковим стимулом для учнів розвивати свої таланти та вчити нові музичні твори. Вони отримають можливість показати свої досягнення перед своїми однолітками, що сприятиме їхній самовпевненості та розвитку творчих навичок.

Отже, юні артисти збираються і надалі продовжувати свої виступи один раз на тиждень за попередньою домовленістю із закладами загальної середньої освіти міста.


« повернутися

Вхід для адміністратора