Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

УВАГА!!! Триває прийом заявок на отримання Стипендій на втілення проєктів у галузі культури м. Черкаси

Дата: 05.02.2024 17:37
Кількість переглядів: 41

Нещодавно на сесії Черкаської міської ради депутатський корпус затвердив міську програму надання стипендій для реалізації проєктів у галузі культури м. Черкаси на 2024-2028 роки. Зокрема, ця програма розширить можливості на вивчення всеукраїнського та міжнародного культурного досвіду, підвищення рівня якості проведення культурно-масових заходів, залучення громади до створення креативних мистецьких проєктів.

До 29 лютого триватиме прийом заявок на отримання стипендії за такими напрямами:

-створення культурних подій;

-створення мистецьких робіт;

-видання книг, каталогів, збірок культурного спрямування;

-поїздки для участі у культурних подіях, фестивалях, конкурсах.

А вже у березні цього року Експертна рада з оцінки проєктних пропозицій у галузі культури визначатиме стипендіатів на 2024 рік.

Відзначимо, що перевага надаватиметься проєктам – дебютантам, а також проєктам, що направлені на модернізацію української культури на місцевому рівні та її інтеграцію у світовий культурний простір. Стипендію можуть отримати окремі фізичні особи, які є громадянами України, що досягли повноліття або їх вік не перевищує 65 років, мають реєстрацію місця проживання чи місця перебування в офіційних документах м. Черкаси.

Детальна інформація за телефоном: (0472) 37-05-75, 050-464-18-67 Людмила Чорномор – головний спеціаліст управління культури ДОГП, а також за електронною адресою: vkrada@ukr.net (з позначкою цільова стипендія).

Заявки приймаються за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 251, кім. 101.

Форма для подачі документів на сайті: http://surl.li/pxerg


« повернутися

Вхід для адміністратора