Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Програма кадрового резерву для закладів освіти міста «Освітні лідери» продовжує свою роботу

Дата: 15.02.2024 10:19
Кількість переглядів: 18

Сьогодні у департаменті освіти та гуманітарної політики зустрілися представники закладів дошкільної освіти міста. Цього разу спікером виступив заступник начальника управління освіти - начальник відділу дошкільної та позашкільної освіти Євгеній Степко. Разом із учасниками вони розглянули тему: «Функціонал менеджера освіти. Кадрова політика закладу освіти».

Зокрема, Євгеній Петрович ознайомив присутніх з головними завданнями сучасного керівника закладу дошкільної освіти, а також про правові аспекти управління освітнім закладом, психологію управління, кваліфікаційні вимоги до керівника та рівень його професійного розвитку. Він наголосив, що керівник закладу дошкільної освіти здійснює безпосереднє управління і несе відповідальність за створення безпечних умов для розумового, фізичного та психічного розвитку дитини, освітню, фінансово-господарську діяльність та інші види діяльності закладу.

Також заступниця міського голови Анастасія Чубіна разом із директором департаменту освіти та гуманітарної політики Богданом Бєловим, його заступницею Надією Євчак, а також головою Черкаської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Ганною Федорченко завітали на зустріч, щоб привітати педагогів із початком навчання та побажати їм успіхів.

«Приємно, що така велика кількість працівників дошкільної освіти виявили бажання взяти участь в цій програмі, у межах якої вони зможуть познайомитися зі спеціалістами, подивитися роботу садочків із зсередини та поспілкуватися з керівниками департаменту освіти та гуманітарної політики. Сподіваємося, що в результаті ми отримаємо фахових, молодих та прогресивних людей, які зможуть очолювати дошкільні навчальні заклади. Тож, бажаємо успішної та плідної роботи», - відзначила Анастасія Сергіївна.

Нагадаємо, що програма «Освітні лідери» спрямована на підвищення кваліфікації по підготовці кадрового резерву керівників закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти міста з метою модернізації та покращення управлінських навичок, оновлення та удосконалення знань і вмінь, необхідних для ефективного управління освітніми процесами.


« повернутися

Вхід для адміністратора