Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

В рамках робочого візиту одну з міських гімназій відвідав заступник міністра

Дата: 22.02.2024 17:36
Кількість переглядів: 11

Сьогодні в місті Черкаси з робочим візитом перебував заступник Міністра освіти і науки України Андрій Сташків. Окрім участі в Черкаському регіональному форумі «Реформа шкільного харчування: виклики, досягнення, перспективи», він відвідав одну з міських гімназій.

Разом із очільником обласного управління освіти Валерієм Данилевським та директором департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов посадовець ознайомився з матеріально-технічною базою та оглянув обладнання, яке було придбане за рахунок коштів держаної субвенції нової української школи для закладу.

Також директорка гімназії провела для гостей екскурсію навчальним закладом, де вони мали змогу відвідати початкові класи нової української школи та поспілкуватися з паняночками і кадетами молодших класів. Крім того, посадовці відвідали кабінет медіаграмотності і STEM-лабораторію та оглянули укриття, приділивши особливу увагу режиму роботи закладу в умовах воєнного стану.

«Нашим основним пріоритетом залишається створення для учнів середовища, де вони можуть вільно розвиватися в усіх аспектах свого життя. Попри складні умови, у яких доводиться сьогодні нам жити, ми продовжуємо дбати про розвиток наших дітей. Адже навчання не повинно зупинятися, а завдання міської влади зробити його безпечним та комфортним», - відзначив Богдан Олександрович.


« повернутися

Вхід для адміністратора