Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Стартувала освітня ситуаційна рольова гра «Модель ООН. Черкаси-2024»

Дата: 01.03.2024 12:04
Кількість переглядів: 17

Традиційно учнівська молодь міста грає в імітаційну дипломатичну гру «Модель ООН», під час якої вони навчаються основним принципам дипломатії, пробують себе в ролі політичних арбітрів та беруть участь в обговоренні поточних питань, які стоять на порядку денному в ООН.

Цього року тема дипломатичних обговорень: «Вплив міжнародних конфліктів на розвиток держави». На першому етапі гри 254 учні із усіх закладів загальної середньої освіти міста виступлять в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури.

Щоб привітати учасників з початком гри на захід завітали заступниця міського голови Анастасія Чубіна разом із директором департаменту освіти та гуманітарної політики Богданом Бєловим.

«Гра «Модель ООН» надає учням можливість краще зрозуміти міжнародні відносини, роль кожної держави у глобальному співтоваристві та важливість співпраці на міжнародній арені. Участь у таких заходах дозволяє їм не лише поглибити свої знання з різних галузей, але й навчитися важливим навичкам спілкування, дебатів, пошуку компромісів та розв'язання конфліктів», - відзначила Анастасія Сергіївна.

Тож, далі на учасників чекає дипломатичний бал, який відбудеться у паркетній залі Черкаського художнього музею.


« повернутися

Вхід для адміністратора