Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Спортсмени КДЮСШ «Спартак» вибороли нагороди на обласному чемпіонаті

Дата: 12.03.2024 11:25
Кількість переглядів: 15

Відкритий чемпіонат Черкаської області з гімнастики спортивної відбувся з 6 до 9 березня. За призові місця змагалися вихованці з КДЮСШ «Спартак» ЧМР, ОДЮСШ «Олімпія», а також команди з міста Ніжину та Сміли.

За підсумками боротьби «спартаківці» отримали низку призових місць у різних категоріях.

Серед Майстрів спорту України:

І місце – Шептурова Марія, Ткач Єлизавета;

ІІІ місце – Цимбал Олександра.

Серед кандидатів у майстри спорту України:

ІІ місце – Акатова Марія.

Серед учасниць першого дорослого розряду, обов’язкова програма:

ІІІ місце – Смоляр Софія.

Серед учасниць першого дорослого розряду, довільна програма:

І місце – Міхтунець Міла.

Серед учасниць другого дорослого розряду, обов'язкова програма:

І місце - Капуста Яна, Білик Анастасія;

ІІ місце - Шевченко Каріна;

ІІІ місце - Лук'яненко Злата.

Серед учасниць другого дорослого розряду, довільна програма:

І місце – Колбасова Дар’я;

ІІ місце – Гаркавенко Валерія.

Серед учасниць третього дорослого розряду:

ІІ місце – Стеблина Катерина;

ІІІ місце –Коваль Уляна, Кузова Злата, Кузьменко Аліса.

Серед учасниць першого юнацького розряду:

І місце – Поїздник Марія, Вакуленко Мілана;

ІІ місце – Федченко Аліна, Федченко Вікторія, Осадча Поліна;

ІІІ місце - Буз Мілана, Калініч Олександра.

Також гарний результат показали і юнаки спортивної школи.

Серед учасників другого дорослого розряду:

ІІ місце - Коваленко Іван, Тарас Тимофій.

Серед учасників третього дорослого розряду:

І місце – Бут Артем, Гавриш Святослав, Бакунов Ярослав;

ІІ місце - Дегтяр Ігор;

ІІІ місце - Заболотний Денис, Шумейко Андрій.

Серед учасників першого юнацького розряду:

І місце - Іляшенко Макар, Яцентюк Андрій, Зміхновський Даніслав;

ІІ місце - Зарудний Данііл, Ткачук Михайло;

ІІІ місце- Клименко Макар, Клименко Фадей.

Участь у змаганнях взяли і Петровський Антон, Потапенко Роман, Банін Іван, Гвоздик Дмитро, Хрустальов Костянтин, Воронов Матвій, Затірко Святослав та Красний Артем.

Підготували спортсменів тренери-викладачі з гімнастики спортивної Бордовська Т.В., Блищик В.С, Калініченко К.А., Хрустальова Т.В., Шевченко Р.П., Рубан Ю.М., Афанасьєва Т.І, Черепнин С.С., тренери-викладачі з хореографії Кириленко Н.Г., Зуєва Т.І. та тренери-викладачі з акробатики Черненко Д.О,. Толмачов А.І.


« повернутися

Вхід для адміністратора