Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України

Вихованець Багатопрофільного молодіжного центру посів призове місце на всеукраїнському шаховому чемпіонаті

Дата: 12.03.2024 12:26
Кількість переглядів: 21

Ярослав Євсєєв достойно представив Черкаську область у Чемпіонаті України з класичних шахів серед юнаків та дівчат віком до 10 років. Змагання відбулися з 1 до 8 березня у Львові.

Юний шахіст посів  ІІ місце набравши 7,5 очок із 9 можливих і виборов право представляти Україну на чемпіонаті Європи.

Загалом чемпіонат зібрав 64 юнака та 30 дівчат майже з усіх куточків України. Склад турніру виявився досить сильним: брали участь шахісти від ІII до І спортивного розряду. Змагання проходили у дуже напруженій боротьбі за швейцарською системою у дев’ять турів. Контроль часу – 90 хвилин до закінчення партії кожному учаснику з додаванням 30 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого.

Вітаємо юного спортсмена та його тренера Андрія Чопорова! Бажаємо подальших здобутків.