Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Педагоги Черкаського фізико-математичного ліцею увійшли до складу учителів України для участі у пілотному проєкті з навчання англійської мови

Дата: 14.03.2024 15:01
Кількість переглядів: 22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вчителі ФІМЛІ Оксана Анатоліївна Бабенко та Олена Анатоліївна Данько успішно пройшли конкурсний відбір в пілотному проєкті «English for Inservice Science Secondary School Teachers in Ukraine» і стали частиною групи STEM-вчителів України з вивчення англійської мови для викладання математики та природничих наук.

Метою проєкту є вдосконалення навичок англійської мови 150 відібраних учителів математики, фізики та біології, а також розроблення та реалізація навчальної програми з англійської мови, як засобу навчання вчителів математики/природничих дисциплін в межах реформи шкільної освіти та впровадження білінгвальної освітньої моделі.

Тож, ментори проєкту уже розпочали навчати учителів математики, фізики та біології базового рівня англійської мови. Курс триватиме з березня до грудня 2024 року.

Відзначимо, що проєкт «English for Inservice Science Secondary School Teachers in Ukraine» реалізується за підтримки Посольства США в Україні, Regional English Language Office, U.S. Embassy, Kyiv та адмініструється ГО «УЦГІ «Світло» в межах програми Future Perfect, що втілюється Міністерство цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерство культури та інформаційної політики України.

Бажаємо успіхів нашим викладачам!


« повернутися

Вхід для адміністратора