Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Для черкаських школярів продовжують проводити заняття з національно-патріотичного виховання

Дата: 22.03.2024 10:36
Кількість переглядів: 9

21 березня фахівці відділу національно-патріотичного виховання та молоді департаменту освіти та гуманітарної політики спільно із представниками Черкаського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки провели практичне заняття для учнів 10-11 класів Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 ім. М.К.Путейка.

Під час заходу школярам розповіли про важливість військової справи та ознайомили із закладами вищої освіти, які надають навчання за військовими спеціальностями.

Крім теоретичної частини, учасники отримали важливі практичні навички, які можуть стати корисними у майбутньому. Спікери разом із учнями відпрацювали алгоритм дій під час проведення серцево-легеневої реанімації, а також школярі мали можливість ознайомитися із будовою автомата та кулемету і отримали навички їх збирання/розбирання.

Нагадаємо, що сьогодні надзвичайно важливо вміти на практиці надавати першу домедичну допомогу та правильно поводитись в умовах воєнного стану, особливо якщо опиняєшся в епіцентрі бойових дій. Також, важливим є популяризація військової справи та виховання національної свідомості серед молодого підростаючого покоління, адже саме їм в майбутньому потрібно буде відстоювати інтереси нашої держави та розбудовувати її.


« повернутися

Вхід для адміністратора