Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

Для вчителів природничих наук, технологій і мистецтва провели майстер-клас

Дата: 27.03.2024 16:16
Кількість переглядів: 18

Сьогодні на базі Черкаської спеціалізованої школи №13 відбувся захопливий майстер-клас «Наукове літо» для вчителів природничих наук шкіл міста, організований закладом освіти спільно з Центром професійного розвитку педагогічних працівників м.Черкаси.

Головна мета заходу – підготовка до організації літнього наукового STEAM-табору для учнів 5-7 класів, обмін досвідом та інноваційними ідеями щодо створення цікавого та пізнавального простору для дітей під час літніх канікул.

Близько 100 вчителів закладів загальної середньої освіти міста Черкаси, Сміли і Черкаського району мали змогу відвідати кілька локацій майстер-класу, а саме:

«Пригоди мильної бульбашки» (вчитель фізики Тетяна СЕМЕНЕНКО): дослідження фізичних властивостей мильних бульбашок, створення різнокольорових та вигадливих форм.

«Відкриваємо таємниці природи» (вчитель біології Катерина РИМАРЕНКО): захопливі експерименти з рослинами та тваринами, вивчення екосистем та біорізноманіття.

«Стань шпигуном у рослинному світ» (вчитель хімії Оксана ПАНАСЕНКО): хімічні досліди з рослинами, виявлення невидимих чорнил та розгадування таємниць природи.

«Втеча з острова Таємниць: козацький десант, географічні шифри та симфонія вітру» (вчитель географії Тетяна ТОВСТОЛИТ): географічні квести, розгадування шифрів, дослідження світу та орієнтування на місцевості.

«Артстудія. Все по барабану!» (вчителі технологій Людмила БОРИСЕНКО, Олександра ПОНОМАР, вчитель мистецтва Вікторія СКЛЯР): створення музичних інструментів з підручних матеріалів, арт-проекти та розвиток творчих здібностей.

Вчителі школи поділилися своїми знаннями, досвідом та креативними ідеями. Учасники майстер-класу отримали можливість не лише поспостерігати за цікавими дослідами та проєктами, але й особисто взяти участь у них. У підсумку вчителі отримали безліч корисних порад, практичних знань та натхнення для організації власного літнього наукового STEAM-табору.

Завдяки такому заходу діти зможуть не лише весело та цікаво провести літні канікули, але й отримати нові знання, розвинути свої навички та дослідити світ у всій його красі!


« повернутися

Вхід для адміністратора