Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Місто Черкаси
Міністерство освіти
і науки України
 

НМТ-2024

Дата: 02.04.2024 12:33
Кількість переглядів: 13

До 11 квітня включно триває реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті.

Про це інформує Міністерство освіти і науки України.

Реєстрація для участі в НМТ розпочинається зі створення персонального кабінету за допомогою спеціального сервісу, який розміщений на вебсайті УЦОЯО: https://my.testportal.gov.ua/registration/nmt

Цьогоріч реєстрація відбувається безпаперово.

Також створити персональний кабінет і надіслати документи вступники можуть через мобільний застосунок Дія. Важливо мати ID-картку або закордонний паспорт у Дії для автоматичного заповнення паспортних даних.

Як це працює?

На сторінці спеціального сервісу «Реєстрація для участі в НМТ» після ознайомлення із запропонованими документами потрібно натиснути на кнопку «Розпочати реєстрацію».

Виберіть опцію «Створити за допомогою Дії».

Скануйте QR-код за допомогою Дії і підтвердіть відправлення даних.

Заповніть форму реєстрації, зазначивши всі потрібні дані: контакти для зв’язку, оберіть предмети й місце складання мультитесту. Якщо ви випускник 2024 року, завантажте довідку з місця навчання, а якщо закінчили школу в попередні роки, — копію атестата чи свідоцтва про повну загальну середню освіту.

Використовуйте Дія.Підпис для авторизації у вашому персональному кабінеті.

Дізнайтеся більше про процес реєстрації та необхідні документи на сайті УЦОЯО: https://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi-na-nmt/


« повернутися

Вхід для адміністратора